Crosman 2250B wiatrówka
Crosman 2250BWiatrówki PCP (Pre-Charged Pneumatic)


Pre-Charged Pneumatic jest najbardziej zaawansowaną technologią stosowaną w najsilniejszych i najcelniejszych karabinkach. Śmiało można zatem powiedzieć, że PCP to po prostu najlepsze wiatrówki.
Śrut w tych wiatrówkach jest wystrzeliwany za pomocą sprężonego powietrza, znajdującego się we wbudowanym na stałe zbiorniku ciśnieniowym, umieszczonym pod lufą. Prezentowane tutaj modele cechują się wspaniałymi osiągami i celnością niespotykaną w wiatrówkach sprężynowych.
Jeżeli nie wiesz jaką wiatrówka będzie najodpowiedniejsza dla Ciebie - zapraszamy do działu PORADY, gdzię znajdziesz więcej informacji o wiatrówkach.
Zobacz wszystkie wiatrówki PCP >>>

Wiatrówka Air Arms S400 Carbine 4,5 mm

Karabinek PCP (Pre-Charged Pneumatic) z lufą gwintowaną kaliber 4,5 mm. Dokonała jakość wykonania, siła, brak odrzutu i perfekcyjna celność - strzelanie z tej wiatrówki to więcej niż przyjemność!
Wiatrówka Air Arms S400

Wiatrówka Air Arms S410 4,5 mm

Karabinek pneumatyczny PCP (Pre-Charged Pneumatic) firmy Air Arms. Od modelu Carbine różni się większym zbiornikiem na sprężone powietrze oraz dłuższą lufą (494 mm). Seria S-410 wyróżnia się magazynkiem mieszczącym 10 śrucin.
Wiatrówka Air Arms S410

Wiatrówka Air Arms S200 4,5 mm

Karabinek pneumatyczny PCP z lufą gwintowaną kaliber 4,5 mm, renomowanej angielskiej firmy Air Arms. Zbiornik pozwala na oddanie ok. 90 strzałów.
Wiatrówka Air Arms S200