Komis wiatrówkowy - jak sprzedać wiatrówkę?

Masz starą, nieużywaną wiatrówkę, której chcesz się w pełni legalny sposób pozbyć?
To może być kłopotliwe - niestety komisy wiatrówkowe, czy broni są wyjątkową rzadkością i bardzo trudno je namierzyć.
Na szczęście z pomocą przychodzi serwis aukcyjny Allegro.pl. Tutaj w sposób całkowicie legalny można sprzedać posiadaną wiatrówkę i to po całkiem dobrej cenie. Jak to zrobić?
Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem Alegro.pl z pełną aktywacją konta.

Po zakończeniu procesu rejestracji musisz się zalogować i w ustawieniach swojego konta znaleźć pole "wyślij list z kodem aktywacyjnym". Na podany przy logowaniu adres korespondencyjny zostanie wysłany list. Później wystarczy już tylko stosować się do instrukcji zawartej w liście. Po pięciu minutach od otwarcia listu powinieneś być już aktywnym, niczym nieograniczonym użytkownikiem!

Po rejestracji i pozytywnej aktywacji należy zalogować sie na swoje konto w Allegro i kliknąć klawisz "Sprzedaj", a następnie postępować wg. wskazówek.
W ten sposób stworzymy szablon sprzedawanego produktu, który można obejrzeć i edytować przed ostatecznym wystawieniem aukcji.
Gdy zatwierdzisz szablon, rozpocznie się licytacja Twojego przedmiotu. Od tej chwili będziesz mógł łatwo dotrzeć do informacji o przebiegu aukcji, przechodząc do strony "Moje Allegro > Aukcje > Sprzedaję".
Gdy sprzedaż dobiegnie końca na Twój adres e-mail przyjdzie wiadomość zawierająca dokładne dane zwycięzcy aukcji. Wystarczy odpowiedzieć na tę wiadomość i omówić z kupującym temat finalizacji.
Więcej informacji na temat podstaw sprzedawania w Allegro znajdziesz na stronach Allegro.pl.

OFERTA WIATRÓWEK >>