Rejestracja użytkownika
Klub Stałego Klienta Militaria.pl

Klub Stałego Klienta Militaria pl - Rejestracja

Decydując się na zakup towaru promowanego na łamach naszego serwisu, warto zarejestrować się w Klubie Stałego Klienta Militaria.pl. W ten sposób staniesz się stałym klientem tego sklepu i będziesz mógł korzystać m.in. ze specjalnych ofert przygotowanych dla Ciebie oraz zbierać punkty, które pozwolą Ci uzyskiwać zniżki na następne zakupy.

Po rejestracji będziesz miał możliwość oceniania zarówno zakupionych produktów, jak i towarów, z którymi zapoznałeś się w firmowych salonach Militaria.pl. Recenzje są oceniane przez zespół ekspertów, a najlepsze z nich nagradzane specjalną pulą punktów KSK pozwalających na dodatkowe zniżki zakupowe.

Klub Stałego Klienta Militaria.pl to także udogodnienie przy składaniu zamówienia - system zapamięta Twoje dane korespondecyjne z pierwszego zamówienia i automatycznie wklei je za Ciebie w odpowiednie pola formularza kolejnego zamówienia.
Jako zalogowany członek Klubu będziesz miał możliwość podglądu historii wszystkich złożonych przez Ciebie zamówień w Militaria.pl.

Klub Stałego Klienta Militaria.pl - Jak się zarejestrować?

Rejestracja w KSK jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na poniższy link i wypełnić pola formularza (e-mail i hasło) lub podać dane logowania na Facebook:

REJESTRACJA KSK >>

Po zarejestrowaniu, proszę się zalogować i uzupełnić informacje o sobie - niemniej nie jest to bezwględnie wymagane.
Zwracamy uwagę, że rejestracja w KSK jest w pełni darmowa i ma przynieść Tobie wymierne korzyści oraz zwyczajnie ułatwić i przyspieszyć proces składania zamówień :).

Punkty KSK - co to jest, jak je zdobywać i wykorzystać?

Możliwość zdobywania punktów KSK jest przywilejem członków Klubu Stałego Klienta. Jeżeli się zarejestrowałeś, pamiętaj o poruszaniu po sklepie będąc zalogowanym. Za każdy zdobyty punkt KSK otrzymasz 50 groszy rabatu, który jest do wykorzystania przy składaniu zamówienia.

Punkty KSK otrzymasz za:

  • zakup produktów w Militaria.pl (informacje o ilości punktów znajdują się zaraz obok ceny produktu - za jeden produkt możesz dostać aż 250 punktów KSK!);
  • opinie o produktach (za opublikowaną recenzję otrzymasz 5 punktów);
  • polecenie towarów sklepu, jak i samego sklepu innym osobom (poprzez specjalny formularz dostępny po logowaniu, jeżeli polecona przez Ciebie osoba zdecyduje się kupić cokolwiek w sklepie Militaria.pl, Twoje konto wzbogaci się o kolejne 5 punktów KSK).