Wiatrówka rewolwer pistolet Dan Wesson 8"

SPRAWDŹ CENĘ >>

Wierna replika kultowego, westernowego Rewolweru Dan Wesson 8”, której trzymania w ręku nigdy nie zapomnisz. Skala repliki 1:1. Pełne wykonanie z metalu. Szczegółowa i doskonale wykonana replika. Właśnie tej broni używał Clint Eastwood w filmie „Brudny Harry”.

Pnaumatyczny rewolwer Dan Wesson 8" w wersji czarnej charakteryzuje się długą, 8-calową lufą. Pistolet wiatrówka jest samopowtarzalny, napędzany nabojem Co2 (12g) , który wystarcza na oddanie ok. 70 strzałów. W obrotowym magazynku mieści się 6 śrucin, co umożliwia oddanie serii sześciu strzałów. Wiatrówka pistolet z bardzo długą lufą sprzyja nośności śrutu, którego zasięg po wystrzeleniu nawet do 250 metrów.

Wystrzelać magazynek możesz automatycznie poprzez kolejne naciskanie spustu lub odciągnięcie (naciągnięcie) kurka i następnie naciśnięcie spustu (systemy Single Action / Double Action). Łatwa obsługa i dobre osiągi predysponują ten sprzęt do strzelania rekreacyjnego oraz dla osób początkujących w strzelectwie. Tak jak w oryginalnej broni mamy ruchomy kurek oraz możliwość jego „zrzucania”, co zwiększa doznania z użytkowania. Wiatrówka pistolet Dan Wesson 8” została wyposażona w bezpiecznik (lewa strona), za pomocą którego wysuniemy bębenek. Pewny i wygodny chwyt zapewnia dobrze profilowana rękojeść i chropowata, antypoślizgowa powierzchnia. Warto dodać, że pistolet posiada regulowaną w pionie i poziomie szczerbinkę.

Miłośnicy dodatkowych akcesoriów na pewno docenią szynę montażową 22mm, dzięki której na lufie znajdzie się miejsce na celownik laserowy, latarkę lub inne akcesoria. Specjalne systemy ładowania zapewniają błyskawiczną możliwość załadowania śrutu i nowej, pełnej kapsuły CO2.

Rewoler Dan Wesson 8” Dane Techniczne:

- Zasilanie: nabój Co2,
- Kaliber: 4,46mm,
- Śrutu: BB lub BBs,
- Prędkość wylotowa śrutu: 150m/s,
- Energia pocisku: poniżej 17J,
- Długość: 34 cm,
- Długość lufy: 20 cm,
- Wysokość: 14,7 cm,
- Waga (z łuskami): 1000 g.

Rewolwer Dan Wesson 8 dostępny jest bez zezwolenia dla osób pełnoletnich.