Wiatrówka rewolwer Umarex Tornado 4,5mm BB

SPRAWDŹ CENĘ >>

Najpopularniejszy na rynku rewolwer wiatrówka pistolet Umarex Tornado na śrut 4,5mm typu BB (dokładniej 4,46mm), napędzany nabojem CO2. Rewolwer przeważnie kojarzony jest z klasycznym wyglądem. Umarex jednak zapewnił nowoczesny styl i design, nadający mu realistyczny wygląd i który został zainspirowany współczesnymi modelami na ostre naboje.

Pełną funkcjonalność i rozbudowę o przydatne akcesoria zapewniają dwie szyny montażowe 22mm (standard Picatinna). Montaż latarki lub celownika, kolimatora jednocześnie nie będzie stanowił problemu i zapewni pełne spektrum doznań.
Pewny chwyt gwarantuje specjalistycznie profilowana, anatomiczna rękojeść z antypoślizgową fakturą. Rewolwer Umarex Tornado wyposażono w mechanizm spustowy Single lub Double Action. Ten pierwszy pozwala na celne, precyzyjne oddawanie strzałów. Drugi natomiast (DA) pozwala na dynamiczne strzelanie za pomocą samonapinania kurka. Należy pamiętać, że w tym trybie dłuższa jest droga spustu i wymaga od strzelającego włożenia nieco więcej siły niż w trybie SA.

W wiatrówce należycie zadbano o bezpieczeństwo poprzez specjalny bezpiecznik nastawny, który po aktywacji uniemożliwia oddanie niekontrolowanego wystrzału. Nie musisz obawiać się, że naładowana wiatrówka nagle wystrzeli, gdy jest w transporcie lub gdy nagle upadnie.
Wiatrówka pistolet Umarex Tornado mieści 10 śrucin typu BB w swoim, bębenkowym magazynku. Realizm strzelaniu nadaje automatycznie obrócenie wkładki ze śrutem, gdy naciągany jest kurek. Warto zaznaczyć, że wiatrówka w zestawie posiada 3 magazynki, co oznacza dla użytkownika oddanie aż 30 strzałów tylko zmieniając magazynki, bez konieczności ich każdorazowego ładowania.
Warto nadmienić, że jeden nabój CO2 wystarcza na oddanie 60 strzałów oraz że wymiana naboi jest bardzo prosta dzięki imbusowi w rękojeści.

Wystrzeliwany śrut leci z prędkością 120m/s, co z Tornada czyni sprzęt do strzelania rekreacyjnego do puszek lub kulochwytów.

Rewolwer Umarex Tornado dostępny jest bez zezwolenia dla osób pełnoletnich.